محل تبلیغات شما

کُرونا چیست ؟  

کُرونا :  یک مأمور نامرئی خداوند است.

چرا آمده است و چه پیامی دارد ؟

کرونا آمده است تا تلنگری به انسانهای از خدا بیخبر بزند تا از خواب غفلت بیدار شوند!

کُرونا آمده است تا بگوید: ای بشر، من از طرف خداوند مأمورم تا به شما هشدار دهم، تا دست از فساد ، خیانت و جنایت  بردارید.

کُرونا آمده است تا بگوید:  به یکدیگر ظلم نکنید ، جنگ و خونریزی نکنید.  

کرونا آمده است تا بگوید: اینقدر دروغ نگویید، تهمت به یگدیکر نزنید، آبروی یکدیگر را نریزید.

کرونا آمده است تا بگوید: گرانفروشی یا کم فروشی نکنید.

کرونا آمده است تا بگوید: به یتیمان و فقرا رحم کنید تا خداوند به شما رحم کند.

کرونا آمده است تا بگوید: با یکدیگر مهربان باشید و به حقوق یکدیگر احترام بگذارید.

کرونا آمده است تا بگوید: تمام سلاحهایی که شما در طول تاریخ برای کشتن یکدیگر ساخته اید در من اثر نخواهد کرد و من قادرم جان یکایک شما را بگیرم .

کرونا آمده است تا بگوید: من قادرم بزرگترین کازینوها ، کلوپهای شبانه ، مراکز روسپیگری و همجنسبازی در لاس وگاس و آمستردام و دیگر مراکز فساد در سراسر جهان را به تعطیلی بکشانم .

کرونا آمده است تا بگوید: اگر خداوند اجازه دهد من کوچکترین سرباز خداوند قادر خواهم بود تمام شما انسانها را نیست و نابود کنم

کرونا آمده است تا بگوید : ای انسان تو که در قبال یک ویروس اینقدر ضعیف وناتوان هستی، چگونه به خود اجازه میدهی در مقابل قدرت مطلق جهان نافرمانی و خلاف دستورات او عمل کنی !؟

پیام کرونا :

کرونا آمده است تا یادآوری کند، خداوند هنگامیکه ترا آفرید به خودش مباهات کرد و فرمود، فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ »

کرونا آمده است تا بگوید: تو چرا اینقدر فراموش کاری، تو یکی از بی نهایت مخلوقات خداوند هستی ، خداوند قبل از آفریدن تو، همه موجودات را خلق کرد تا تو آخرین مخلوق او باشی و همه چیز را در اختیار تو گذاشت تا از این جهان به نحوه شایسته ای استفاده نمایی و برای چگونه زیستن تو یکصد وبیست و چهار هزار پیامبر فرستاد تا هدایت گر تو باشند.

خداوند ترا آفرید تا اشرف مخلوقات در این کره خاکی باشی ، نه پست ترین مخلوقات خداوند !

خداوند ترا آفرید تا در روی زمین برای مدتی کوتاه زندگی، تا به کمال برسی و به جایگاه ابدیت بهشت جاودان برگردی.

و آخرین پیام کرونا این است : ای انسانهای مغرور و متکبر که غرق در هواهای نفسانی، و از یاد خالق خود غافل شده اید، تمام اموال و ثروتهایی که از راه نامشروع بدست آورده اید و تمام قدرت نظامی و ی شما در برابر اراده خداوند عاجز و درمانده خواهد بود، پس بیائید توبه کنید و به دستورات آخرین فرستاده خداوند و آخرین کتاب آسمانی احترام بگذارید تا مورد خشم او قرار نگیرید.   اللهم عجل لولیک الفرج .

https://www.youtube.com/channel/UCEdfy0TMpGdcINYW5Xp9LvA/featured

http://kfarahbakhsh.blogfa.com/

چرا نام دهخدا در فرهنگ و تاریخ ایران جاودانه شد !؟

بد بخت یا خوشبخت چه کسانی هستند ؟

کمپین طرح ورود بانوان به استادیومهای ورزشی

آمده ,خداوند ,کرونا ,بگوید ,تو ,، ,آمده است ,است تا ,تا بگوید ,کرونا آمده ,ترا آفرید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

TechNews | تک نیوز